BİR KAÇ KELİME...

HAKKIMIZDA

Hoş geldiniz...

Hakkımızda bir kaç kelime

Tarım ve teknoloji alanından gelen 10 yıllık tecrübeyle sektöre çeşitli çözümler üretmek üzere kurulan DELTA AGRO® “Teknolojik Tarım, Yaban mersini Yetiştiriciliği, Uluslararası Tarımsal İş Ortaklıkları” alanlarında kısa sürede hayata geçirdiği başarılı ulusal ve uluslararası partnerliklerle sektörün öncü markalarından biri olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Eskişehir merkez’de bulunan ofisinin yanı sıra Eskişehir Sarıcakaya’daki çiftliğinde yetiştiricilik ve denemeler yapan DELTA AGRO®, inovatif ve sürdürülebilir çözümlere dayalı teknolojik tarıma öncülük etmektedir. DELTA AGRO®; Meyve, sebze ve tahıl üretim ve satışı alanlarında faaliyet gösteren “DeltaFARM®” Meyve fidanı ve sebze fidesi üretimi, tohumluk üretimi, geliştirilmesi ve satışı alanlarında faaliyet gösteren “DeltaGEN®” Tarımsal ekipman, hammadde ve sarf malzeme dış ticareti, uluslararası iş ortaklıkları, mümessillik alanlarında faaliyet gösteren “DeltaGLOBE®” Daha verimli ve sürdürülebilir tarım için teknolojik çözümler geliştirme ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren “DeltaTECH®” markaları ile “Ulusal Üretim, Uluslararası Pazar” düşüncesiyle yoluna devam etmektedir.

Sizin İçin Ne Yapıyoruz...

DELTA AGRO, uzman ve konusunda tecrübeli ekibi ile sizlere tarım ve teknoloji konusunda hizmet vermektedir. Kendi sahibi olduğu ve sözleşmeli olarak üretim yaptığı alanlarda meyve, sebze ve tahıl yetiştiriciliği yapmakta, bu sektör için gerekli tüm hizmeti vermektedir. Aynı zamanda, tarımsal teknoloji alanında müşterilerinin özel ihtiyaçlarını çözümler üretmektedir. Hassas tarım uygulamalarına yönelik altyapı çalışmaları yaptığı gibi gıda ürünlerinin takibi konusunda yazılım ve donanım üretmektedir.

Verdiğimiz danışmanlıklar İle;

  • Bölgenin iklim koşullarının incelenir, ekim yapılacak toprağın analiz sonuçları yorumlarız. Buna bağlı olarak bölge iklim ve toprak yapısına uygun tohum seçimi yaparız. Bitki ve toprak ihtiyacına paralel besin önerilerinde bulunarak bitkinin maksimum verimi vermesini sağlarız.
  • Belirli aralıklı kontroller ile tarlanın genel durumu takip edilir, olası hastalık ve zararlıların yaratacağı hasarları önceden tespit edilmesi veya erken müdahalesi konusunda paydaşlarımızı yönlendirir çiftçinin olası zararlardan mümkün olduğunca uzak olması sağlarız.
  • Çiftçilerimize iyi tarım uygulaması sertifikası alma konusunda destekler ve yol gösteririz. Bu sayede ürünlerinin değerinin artmasını sağlarız.
  • Hasat zamanı geldiğinde çiftçilerimizi satış ve pazarlama konusunda bile hem teknik hem ticari anlamda yol gösterip verilen emek harcanan zamanın en yüksek katma değer ile ekonomik kazanca dönmesine destek sağlarız.
0 +
Tamamlanan Proje
0
DEKAR ALAN
0 +
FARKLI ÇEŞİT
0
ADET BİTKİ